Montaż regałów magazynowych krok po kroku

Regały magazynowe to funkcjonalne meble, służące do przechowywania towarów i organizacji dostępnej przestrzeni. Można je zestawiać w dowolne ciągi. Są pojemne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym z metalu. Regały metalowe charakteryzują się solidnością i uniwersalnym zastosowaniem. Jak montować regały magazynowe, aby utrzymać ład i zwiększyć wydajność pracowników? Przedstawiamy najważniejsze zasady!

Montaż regałów magazynowych z profesjonalistami

Montażem regałów magazynowych można zająć się samodzielnie, jednak lepiej jest powierzyć to zadanie profesjonalistom. Zespół wykwalifikowanych pracowników dostosuje termin montażu do możliwości czasowych klienta, a następni szybko i rzetelnie zrealizuje powierzone im zlecenie. Firma Orson, świadcząca usługi w tym zakresie, gwarantuje ponadto:

  • szybką wycenę,
  • krótki czas oczekiwania na montaż i jego sprawną realizację,
  • niskie ceny i atrakcyjne pakiety,
  • fachową i przyjazną obsługę, która z chęcią udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i pomoże w doborze odpowiednich regałów.

Co obejmują poszczególne etapy montażu regałów magazynowych?

  1. Precyzyjny pomiar hali przez pracownika firmy.
  2. Wykonanie projektu powierzchni magazynowej.
  3. Ustalenie terminów dostaw regałów i realizacji planu zabudowy regałów.
  4. Usunięcie ewentualnych utrudnień, które uniemożliwiają realizację sporządzonego projektu.
  5. Realizacja przygotowanego projektu powierzchni magazynowej.

Jak skorzystać z obsługi serwisowej?

Jeśli chcemy skorzystać z obsługi serwisowej firm zajmujących się montażem regałów magazynowych, powinniśmy skontaktować się z wybranym zakładem i omówić szczegóły zlecenia. Najważniejsze jest wyznaczenie odpowiadających nam terminów do przeprowadzenia niezbędnych pomiarów, a następnie w celu akceptacji projektu i jego realizacji.

Wybierając firmę, która realizuje projekty zabudowy regałów, decydujmy się na firmy z doświadczeniem, zatrudniające fachowych i odpowiednio przeszkolonych pracowników. Wówczas zyskamy pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane zgodnie z planem i w ustalonym przez obie strony terminie. Co istotne, w większości firm możemy również liczyć na przeglądy systemów magazynowych, a rodzaj i częstotliwość przeglądów zależy od konkretnego klienta i przestrzeni magazynowej, którą dysponuje. Firmy oferują także naprawy systemów magazynowych. Większość usterek może być usunięta od ręki. W razie wystąpienia większych awarii, firma gwarantuje nowoczesny sprzęt, dzięki któremu sprawnie pozbędzie się wszelkich wad i nieprawidłowości.