Pojedyncze łóżka dla dzieci. Najciekawsze propozycje zakupowe

Odpowiednio dobrane łóżeczko jest bardzo ważne, ponieważ od jego odpowiedniej konstrukcji i poprawnie dobranego materaca zależy jakość i komfort snu naszego dziecka. Równie ważne jest estetyka samego łóżka, zupełnie inne wzory będą się nadawać dla chłopców, a inne dla dziewczynek. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas zakupu łóżka dla dzieci?

łóżko

Kolekcja Happy Kitty

Taką kolekcję znajdziemy w uznanym na rynku sklepie z łóżkami i materacami dla dzieci, Zasypianko.pl. Wszystkie łóżeczka z kolekcji Happy Kitty mają wspólny mianownik, czyli wykonane są wysokiej jakości płyty meblowej. Posiadają łagodne, zaokrąglone kształty, które zdecydowanie sprzyjają unikaniu powstawania urazów u naszego dziecka. Ponadto wszystkie krawędzie są zabezpieczone miękką okleiną. Kolorowe nadruki na łóżeczkach wykonane są na solidnej i mocnej folii samoprzylepnej. Tusze używane do nadruków są bezpieczne dla zdrowia oraz posiadają odpowiednie atesty. W środku łóżeczka znajduje się wytrzymały stelaż, który ma wytrzymałość do 150kg. W kolekcji Happy Kitty znajdują się modele łóżek odpowiednie dla dziewczynek jak i dla chłopców. Dostępne są też łóżka z nadrukiem w kucyki i księżniczki, z samochodem wyścigowym, z lwiątkiem czy zwierzętami z farmy.

Kolekcja Midi Color

Ta kolekcja posiada podobną specyfikację co kolekcja Happy Kitty. Ponieważ najważniejszą funkcją łóżeczka jest zapewnienie dziecku spokojnego i komfortowego snu, to wszystkie łóżka z kolekcji Midi Color są wykonane z solidnych płyt meblowych. Posiadają zaokrąglone, łagodne kształty, które minimalizują ryzyko wystąpienia urazu. Tusz, którym są wykonane nadruki jest bezpieczny dla zdrowia i posiada stosowne atesty. Mocowany do ścian bocznych elastyczny stelaż ma wytrzymałość do 150 kg. Łóżeczka z serii Midi Color charakteryzują się minimalizmem i prostotą wykonania. Proponujemy takie modele jak: fuksja, niebieski, żółty, turkusowy, pomarańczowy, zielony, a z delikatniejszych kolorów: miętowy, jasny szary, jasny róż. Łóżeczka z serii Midi Color będą idealnie pasować do minimalistycznych wnętrz. 

Łóżka auta

Hitem ostatnich lat są z kolei łóżka-samochody. Takie łóżka są uwielbiane przez dzieci, ponieważ mogą się w nich poczuć jak kierowca rajdowy. Podobnie jak pozostałe łóżka, są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są bardzo solidne. Posiadają łagodne i zaokrąglone krawędzie, aby uniknąć powstawania urazów. Nadruki wykonane są z tuszu bezpiecznego dla zdrowia i posiadające wszystkie atesty. Stelaż ma wytrzymałość do 150kg. Do wyboru są przykładowo łóżka-samochody policyjne czy rajdowe.